مسابقات پرش با اسب خالص ایرانی

اولین کنگره ملی دانشجویی طب اسب
تیر ۳۰, ۱۳۹۶
دومین همایش شو سواره و زیبایی اسب شهر غرق آباد
تیر ۳۰, ۱۳۹۶

مسابقات پرش با اسب خالص ایرانی

نقشه موجود نیست

تاریخ / زمان
Date(s) - ۳۰/۰۴/۱۳۹۶
هر روزه

مکان
باشگاه سوارکاری نوروز آباد

دسته بندی ها


برگزارکننده: فدراسیون سوارکاری کشور

محل رویداد: تهران، مجموعه سوارکاری نوروزآباد

زمان رویداد: ۳۰ تیر ماه ۱۳۹۶

مبلغ ثبت نام: نونهال و نوجوان اسب خالص ایرانی ۶۰،۰۰۰ تومان ، جوان و بزرگسال اسب خالص ایرانی ۸۰،۰۰۰ تومان، رده پونی بدون وجه ثبت نام

ضوابط برگزاری مسابقات:

رده اول: مسابقه اسب های خالص ایرانی و اسب های خالص ترکمن یا نژادهای خالص ایرانی که شناسنامه مورد تایید فدراسیون سوارکاری دارند و یا می بایست برگه میکروچیپ به همراه داشته باشند،‌ حق شرکت در این مسابقه را خواهند داشت و سوارکاران رده سنی نونهال و نوجوان می توانند در این رده شرکت کنند. تعداد موانع ۹ تا ۱۰ عدد و ارتفاع ۸۰ تا ۹۰ سانتی متر خواهد بود.

رده دوم: مسابقه اسب های پونی با داشتن استاندارد های پونی و سوارکاران زیر ۱۴ سال به تعداد حداکثر ۸ مانع و به ارتفاع حداکثر ۵۰ سانتی متر برگزار می گردد.

رده سوم: مسابقه اسب های خالص ایرانی و اسب های خالص ترکمن یا نژادهای خالص ایرانی که شناسنامه مورد تایید فدراسیون سوارکاری دارند و یا می بایست برگه ثبت میکروچیپ به همراه داشته باشند، حق شرکت در این مسابقه را خواهند داشت و سوارکاران رده سنی جوانان و بزرگسالان می توانند در این رده شرکت کنند. تعداد موانع ۹ تا ۱۱ عدد و ارتفاع موانع ۱۰۰ تا ۱۱۰ سانتی متر خواهد بود.

توضیحات:

۱- شیوه داوری و طراحی مسیر این رویداد برابر شیوه و مقررات ملی پرش با اسب خواهد بود.

۲- کلیه سوارکاران بدون هیچ محدودیتی داخل و خارج از رنکینگ می توانند در این مسابقات شرکت کنند.

۳- اسب های نژاد خالص ایرانی می توانند حداکثر در یک روز در دو رده شرکت کنند.

۴- هر سوارکار در هر رده می تواند بدون محدودیت در تعداد اسب در این مسابقه شرکت کند و تنها با دو اسب برتر در رده بندی قرار خواهد گرفت.

۵- کلیه شرکت کنندگان رده جوان و بزرگسال ملزم به گذراندن رده سوار مبتدی می باشند.

۶- میزان اهدا جوايز بر اساس یک چهارم تعداد ثبت نام کنندگان خواهد بود.

۷- در سال ۹۶ به اسب های خالص ایرانی که در مسابقات مقام کسب نمایند بر اساس تعداد شرکت کنندگان امتیاز داده می شود و در پایان سال پر امتیازترین شرکت کنندگان به مسابقات قهرمانی اسب خالص ایرانی دعوت می شوند.

۸- در سال ۹۶ در مسابقات اسب خالص ایرانی در هر رده به اسب هایی که دارای آراستگی ویژه ای باشند و با سوارکار خود زیباترین سوارکاری را به نمایش بگذارند جایزه ای جداگانه اهدا می گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *